Produkty

Nadajnik AT-T1
280 zł netto

Cyfrowy nadajnik GuideTour AT-T1 jest bliźniakiem nadajnika XT, z tą różnicą, że zasilany jest wbudowaną baterią litowo-jonową. Poza tą jedną zmianą zachował wszystkie zalety cyfrowego systemu:

  • wysoki zasięg działania, wynoszący realnie ponad 100 metrów,
  • stabilny przekaz sygnału dźwiękowego, a więc transmisję bez jakichkolwiek zakłóceń,
  • krystalicznie czysty dźwięk jaki słyszy odbiorca.

Nadajnik obsługuje się dokładnie tak, jak XT-T1. Uruchamia się go przesuwanym przełącznikiem, a zmiana kanału nadawania oraz poziom głośności ustawia się trzema klawiszami funkcyjnymi. Nadajnik posiada 4 poziomy głośności oraz 19 kanałów nadawania.

Urządzenie posiada cztery poziomy czułości mikrofonu. Głośność przekazu rośnie wraz z ustawieniem wyższego poziomu czułości: od 1 do 4. Dodatkowy istnieje możliwość ustawienia poziomu ”0” co powoduje wyciszenie mikrofonu. To ustawienie jest szczególnie przydatne podczas przemarszów lub krótkich przerw.

Wbudowana bateria pozwala na około 15 godzin ciągłego używania urządzenia. Ładuje się ją poprzez podłączenie nadajnika do ładowarki sieciowej lub walizki ładującej. Pełne naładowanie zajmuje około 4 godzin.

Jak każdy z naszych systemów tourguide, doskonale sprawdza się podczas oprowadzania grup oraz podczas tłumaczeń. Sygnał może być przekazywany do nieograniczonej ilości odpowiednio zaprogramowanych odbiorników systemu AT lub XT. Oba systemy są ze sobą w pełni kompatybilne. Nadajnik ma takie same, niewielkie wymiary i niską wagę co w przypadku modelu XT.