O nas

Firma GuideTour powstała z myślą o propagowaniu nowoczesnej turystyki oraz tworzeniu nowej jakości na rynku usług turystycznych poprzez dostarczanie bezprzewodowych systemów do oprowadzania zwiedzających. Regularnie rozwijana oferta naszej firmy obejmuje obecnie również obsługę konferencji oraz sprzedaż i wynajem sprzętu nagłaśniającego. Jesteśmy polską firmą, budowaną w oparciu o polski kapitał.

Posiadane kompetencje oraz doświadczenie owocuje współpracą z wieloma podmiotami spoza tradycyjnego kręgu odbiorców. Naszymi klientami są zarówno duże przedsiębiorstwa produkcyjne jak i agencje reklamowe czy obiekty konferencyjne. Posiadane zaplecze techniczne pozwala nam na obsługę zarówno dużych przedsięwzięć jednorazowych jak i na podjęcie stałej współpracy długoterminowej z najbardziej wymagającymi partnerami. 

O najwyższą jakość naszych produktów dbają dokładnie wyselekcjonowani dostawcy. Jednym z naszych głównych partnerów jest firma z listy Fortune 100, a więc jedno z największych przedsiębiorstw na świecie. Dzięki ścisłej współpracy i bieżącemu wsparciu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkty najwyższej jakości oraz odpowiedzieć na wszelkie potencjalne wyzwania związane z dalszym rozwojem branży. Zapewniamy także pełen serwis posprzedażowy.
 
Wszystkie oferowane przez naszą firmę urządzenia spełniają normy dyrektyw „Nowego Podejścia“ i są oznaczone znakiem CE


Marka guidetour jest zastrzeżonym wspólnotowym znakiem towarowym
i jako taki jest pod ochroną prawną we wszystkich krajach Unii Europejskiej.GuideTour gwarantuje wysoką jakość obsługi w oparciu o nowoczesną technologię.