Systemy tłumaczeń symultanicznych

W oparciu o cyfrowe systemy GuideTour proponujemy Państwu wypożyczenie przygotowanych zestawów do tłumaczeń symultanicznych. Odpowiednio skonfigurowany zestaw zapewni zagranicznym gościom wyraźny i zrozumiały przekaz podczas każdej sesji i w trakcie każdego spotkania.

Radiowe systemy są tańszą alternatywą dla powszechnie stosowanych systemów IR. Dzięki transmisji cyfrowej system GuideTour zapewnia podobną niezawodność i jakość za zdecydowanie niższą cenę. Bazą systemu jest GuideTour XT, który drogą radiową przesyła informacje od tłumacza do słuchaczy. Odbiorcy otrzymują odbiorniki ustawione na kanale umożliwiającym odbiór tłumaczenia w preferowanym języku. W tym samym pomieszczeniu, bez obaw o interferencje możliwy jest jednoczesny przekaz w kilkunastu językach.

Niewątpliwą zaletą stosowania przekazu radiowego jest wysoka mobilność systemu. Te same urządzenia mogą być stosowane podczas sesji ogólnych jak i spotkań roboczych. Odbiorcy mogą swobodnie przemieszczać się po obiekcie, ponieważ urządzenia nie wymagają obecności promienników IR ani dodatkowego zasilania. Jedynym ograniczeniem jest zasięg nadawania wynoszący około 100 metrów.

Udostępniamy uprzednio przygotowane urządzenia a ich obsługa jest bardzo prosta. Zestaw może zostać również rozbudowany o mikrofony konferencyjne lub nagłośnienie. Oferujemy także pomoc w instalacji, uruchomieniu i obsłudze systemu. Jeśli chcą Państwo poznać naszą ofertę prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów i zaproponujemy konkretne rozwiązania.