Wypróbuj system GuideTour

Wszystkim tym, których zainteresował nasz system dajemy możliwość jego wypróbowania. Będą mieli Państwo możliwość obejrzenia sprzętu, wypróbowania jak działa i sprawdzenia jego jakości.

Niezależnie od tego czy są Państwo zainteresowani zakupieniem systemu czy jego wynajmem, za pomocą poniższego formularza mogą Państwo zwrócić się do naszej firmy o przesłanie kompletu próbnego. W przeciągu kilku dni wyślemy pod wskazany adres paczkę zawierającą nadajnik oraz odbiornik i odpowiednie akcesoria. Po przetestowaniu i zapoznaniu się z funkcjami systemu odeślą go Państwo do siedziby naszej firmy. Urządzenia są udostępniane nieodpłatnie. Jedynym kosztem, który musi ponieść testujący jest koszt ich odesłania.

Zamawiając zestaw testowy proszę pamiętać, że urządzenia powinny zostać zwrócone w stanie niepogorszonym ponad zużycie wynikające z normalnego użytkowanie. W przypadku ich zniszczenia lub zagubienia zamawiający zobowiązany jest zwrócić użyczającemu równowartość wartości utraconych produktów zgodnie z cennikiem zamieszonym na stronie www.guidetour.pl.

Urządzenia testowe wysyłamy do Państwa w celu zbadania towaru i nie mogą one służyć do użytku komercyjnego. Zamawiający nie może podnajmować ani przekazywać produktów osobom trzecim.