-->

Zastosowanie systemu GuideTour

 • Turystyka

  Systemy typu tourguide powstały z myślą o obsłudze ruchu turystycznego. Również GuideTour jest skierowany przede wszystkim do podmiotów powiązanych z branżą turystyczną. Jego możliwości w zakresie działalności przewodników turystycznych, pilotów wycieczek, biur podróży oraz obiektów turystycznych zostały dokładnie omówione na dedykowanych im stronach. Poza wspomnianymi przypadkami cyfrowy system GuideTour sprawdzi się dobrze również w innych sytuacjach. Ułatwi przekazanie wiedzy oprowadzającego wszędzie tam gdzie generowany jest hałas choćby przy wodospadach. Jest też idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców świadczących objazdowe zwiedzanie miast np. wożących turystów wózkami elektrycznymi czy dorożkami. Korzystając z GuideTour informacje mogą być przekazywane ciszej, co ma niebanalne znaczenie w parkach narodowych lub rezerwatach przyrody. Wspólnie tworzymy turystykę bez zakłóceń.

 • Oprowadzanie po fabrykach, miejscach natężonego hałasu

  Niekiedy podczas wizyty zagranicznego kontrahenta czy potencjalnego partnera konieczne jest zademonstrowanie procesów produkcyjnych oraz technologicznych w miejscach o podwyższonym natężeniu hałasu. W takich przypadkach system GuideTour idealnie nadaje się do przekazania niezbędnych informacji wizytującym zakład. Komfortowe warunki w jakich gospodarz spotkania oprowadza swoich gości nie pozostaną niezauważone. Nasz tourguide system umożliwi również wydajne szkolenie nowych pracowników w środowisku ich przyszłej pracy. Przyda się także podczas podnoszenia kwalifikacji kadry oraz szkoleń organizowanych bezpośrednio w zakładach pracy. GuideTour to nie tyko niezawodny sprzęt i nowoczesna technologia, ale również bogate doświadczenie, które zaowocowało współpracą z wieloma cenionymi firmami jak choćby PKN Orlen, IKEA czy Mondelez.

 • Konferencje i szkolenia

  Wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba precyzyjnego przekazywania informacji możesz liczyć na GuideTour. Na wszelkiego rodzaju konferencjach, szkoleniach, spotkaniach roboczych odbiorcy dokładnie i wyraźnie usłyszą prelegenta, dzięki czemu możesz uniknąć nieporozumień i sprawniej poprowadzisz spotkanie. Dzięki modułowej budowie i elastyczności systemu, w trakcie spotkania odbiorcy mogą np. pracować w mniejszych grupach roboczych, aby następnie wyniki swej pracy przedstawić już wszystkim uczestnikom. W innych wypadkach odbiorcy mogą wybierając odpowiedni kanał śledzić interesujące ich, przekazywane jednocześnie sprawozdania. GuideTour może być zawsze dostosowany do potrzeb konferencji.

 • Tłumaczenia symultaniczne

  Szczególnie przydatny GuideTour może okazać się w trakcie konferencji czy spotkań międzynarodowych. Tłumaczenie symultaniczne pozwala wszystkim uczestnikom zdarzenia na pełne w nim uczestnictwo. Organizator przeznacza odpowiednią ilość kanałów systemu GuideTour dla przekazywania informacji w różnych językach. Tłumacze poszczególnych języków przekazują wszystkie wiadomości za pośrednictwem nadajników ustawionych na wcześniej zdefiniowanych kanałach. Odbiorcy, wybierając odpowiedni kanał w odbiorniku otrzymują informacje w preferowanym języku. Jest to prosty i tani sposób na zapewnienie uczestnikom konferencji międzynarodowej skutecznego odbioru wiadomości. W przypadku konferencji szczególnie istotny jest wybór systemu o najwyższej niezawodności. Cyfrowy GuideTour to najlepsze rozwiązanie. Nie tylko zapewnia czysty i wyraźny przekaz, ale także daje pewność zerowej interferencji z wszelkimi urządzeniami audiowizualnymi stosowanymi podczas wydarzenia. System GuideTour AT może nawet zostać rozbudowany o pulpity tłumacza i stać się znacznie tańszą i prostszą w użytkowaniu alternatywą do systemów IR.

 • Sport i rekreacja

  System GuideTour świetnie sprawdza się również w trakcie uprawiania niektórych sportów oraz aktywnej rekreacji. Może okazać się bardzo przydatny podczas wypraw quadami, aby uczestnicy mogli słuchać wskazówek prowadzącego. Podobnie przydatny kontakt mogą za pomocą GuideTour utrzymywać amatorzy rowerowych wypraw. Szczególnie docenią go na wąskich ścieżkach lub w ruchu ulicznym. Nasz sprzęt z powodzeniem stosują również użytkownicy pojazdów typu Segway. Odpowiednio dobrane komponenty systemu stworzą również idealny zestaw dla prowadzących fitness, aerobik lub inne grupowe zajęcia ruchowe.

Sprawdź ofertę GuideTour